<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Poppins:100,100italic,200,200italic,300,300italic,400,400italic,500,500italic,600,600italic,700,700italic,800,800italic,900,900italic" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Sıkça Sorulan Sorular

Slide 1

Üzgünüz, bir hata oluştu ve bu sayfaya ulaşamıyoruz. Bu sorunu en kısa sürede inceleyecek ve çözüm üreteceğiz.

Organizasyon Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Neden sizi tercih edelim ?

Cevap çok basit. Çünkü biz tecrübeli ve profesyonel bir ekibiz. Tıpkı kendimiz gibi, çözüm ortaklarımız da, kendi alanındaki profesyonellerden oluşur.

Ofisiniz, adresiniz var mı?

Şirketimiz yaklaşık 15 yıldır aynı ofiste hizmet vermektedir. Ofisi, şirketi, adresi belli olan bir kuruluştur. Bize ulaşın sayfamızdan haritada yerimizi bile bulabilirsiniz.

Fiyat politikanız nedir?

Organizasyon sözleşmeniz yapıldığı andan itibaren size hiçbir extra masraf çıkarmayız ve sizden hiçbir ad altında extra ücret istemeyiz.

Vergi Levhanız Var mı ?

Şirketimiz yaklaşık 15 yıldır vergi kaydı olan, yasal ve resmi tüm evraklara sahip bir şirkettir. Merdiven altı şirketlerle karıştırmayınız !

Referanslarınız var mı ?

Olmaz olur mu ? Hem de yüzlerce kurumsal müşteriden oluşan bir referans-müşteri portföyümüz var. Çünkü deneyimli, dürüst ve şeffaf bir yönetim anlayışına sahibiz.

Sorun değil Çözüm üretiriz!

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş şirketimiz, A'dan Z'ye fizibilite yapar, size sorun yerine çözüm odaklı yaklaşımlar sunar.
Locamedya Sıkça Sorulan Sorular
Locamedya Sıkça Sorulan Sorular
Locamedya Sıkça Sorulan Sorular

Hemen Bize Ulaşın

Siz de yüzlerce mutlu müşterimiz arasına katılmak için, hemen bize ulaşın...
locamedya-organizasyon-kucuk-logo-sari-footer.png

Altıntop Mh. Meserret Sk.
H.Telat Köseer İş Merkezi 
K:7 D:25 Merkezefendi/DENİZLİ

BİZİ TAKİP EDİN