<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Poppins:100,100italic,200,200italic,300,300italic,400,400italic,500,500italic,600,600italic,700,700italic,800,800italic,900,900italic" rel="stylesheet" type="text/css"/>
Slide 1

Üzgünüz, bir hata oluştu ve bu sayfaya ulaşamıyoruz. Bu sorunu en kısa sürede inceleyecek ve çözüm üreteceğiz.

Sizin içinkusursuzmükemmelunutulmazetkinlikler planlarız.

Locamedya organizasyon

İşimizi Severek Yapmanın Mükafatı Dünya Markaları

Resmi kurum ve kuruluşlar ile, özel kuruluşların, şirketlerin, Dünya markalarının; ödül törenleri, festivaller, konser organizasyonları, avm aktiviteleri, basın toplantıları, defileler, ürün lansmanı, roadshowlar, açılışlar, imza günleri, kongre ve konferans organizasyonları, bayi toplantıları, gala ve özel geceler, toplantı organizasyonları, konaklama, transferler, karşılama vb... organizasyon anlamında tüm işleriniz emin ellerde.
Hem kurumsal hemde marka imajını göz önünde bulundurarak her kuruma özel planlama ve çözümler üreterek, hafızalardan silinmeyecek kusursuz bir geceye özel projeler üretiriz. Doğru zamanda doğru projelerle markalara farkındalık yaratacak etkili konseptler üretir, marka bilinirliği sağlayan etkinlik planlamaları yaparız.

Dünya Markalarının Tercihi LOCAMedya

Ege Bölgesi başta olmak üzere, Denizli ve çevre illerde gerçekleştirilecek önemli projelerde, Dünya markalarının ilk tercihi LOCAMedya Organizasyon olmaya devam ediyor.
Lansman organizasyonları, Kurum içi etkinlikler, Gala geceleri, Şirket eğlenceleri, Oryantasyon etkinlikleri, Resmi kurumlar, Belediyeler, Kaymakamlıklar, Valilikler...gibi bir çok kurum ve kuruluşun çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.
Yılların verdiği deneyim ve tecrübeyle, siz değerli müşterilerimize, her zaman en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.Bizleri en iyi şekilde anlamanızı sağlayacak en önemli unsur : Referanslarımız. Lütfen referanslarımızı inceleyiniz.
Image

Etkinlik Yönetimi

Etkinlik Yönetimi

Kongre, Toplantı, Tören, Fuar, Seminer, Ödül Töreni, Özel Gece, Gala Gecesi...gibi, hem kurumsal hem de marka imajını göz önünde bulundurarak her kuruma özel planlama ve çözümler üreterek, hafızalardan silinmeyecek kusursuz bir geceye özel projeler üretiriz.

Kültür & Sanat

Kültür & Sanat

Konser, Festival, Konuşmacı, Tiyatro, Aile Etkinlikleri, Sergi... gibi, doğru zamanda doğru projelerle markalara farkındalık yaratacak etkili konseptler üretir, marka bilinirliği sağlayan etkinlik planlamaları yaparız.

Medya Çözümleri

Medya Çözümleri

Canlı Yayın, Çekim, Post-Prodüksiyon, Reklam, Tasarım, Kurgu...gibi bölgelere özgü, hedef kitleye odaklı, her müşterimize özel, ilgi çekici ve marka bilinirliliğini artıracak organizasyonlar hazırlarız.

Turizm & Seyahat

Turizm & Seyahat

Uçak Bileti, Konaklama, Lojistik Yönetimi....gibi hizmetlerin de dahil olduğu, kurumlara ve kuruluşlara özel en baştan en sona kadar tüm organizasyonun farkındalık yaratacak şekilde ilerlemesi için özel konseptlerde projeler yaratıyoruz.

locamedya-organizasyon-kucuk-logo-sari-footer.png

Altıntop Mh. Meserret Sk.
H.Telat Köseer İş Merkezi 
K:7 D:25 Merkezefendi/DENİZLİ

BİZİ TAKİP EDİN