SON YAPTIKLARIMIZ

4.Global Run Bodrum

4.Global Run Bodrum koşusu, 29-30 Nisan 2017 tarihinde Bodrum’da gerçekleştirildi. Deniz ve eğlencenin bir arada olduğu koşu, 5K-10K olarak Bodrum Cruise Port’ta yapıldı.
29 Nisan akşamı birbirinden güzel şarkılarıyla Ece Seçkin Bodrum’u şarkılarıyla yerinden oynattı.

Devamını oku...

PAÜ 6.Gülümse Çocuk Şenliği

Pamukkale Üniversitesi Yeni Ufuklar Kulübü'nün gerçekleştirdiği gelenekselleşen "Gülümse Çocuk Şenliği"nin 6.sı bu sene 28 Nisan 2017 tarihinde organize edildi. Onlarca köy ve kasabadan gelen minikler, gün boyunca doyasıya eğlendi. Pamuk şeker ikramları, Osmanlı Macunu ikramları, yüz boyama etkinlikleri, palyaço ve maskot animasyonları...vb. aktiviteler ile mutlu oldu.

Devamını oku...

Denizli Anafartalar Düğün/Kına Gecesi Organizasyonu

12 Kasım 2016 tarihinde Denizli Anafartalar'da organize ettiğimiz kına gecesi/düğün organizasyonuna renk kattık. Onlarca davetli, organize ettiğimiz kına gecesi ve düğün organizasyonundan yüzlerinde gülümsemeler ile ayrıldılar. Kına tahtı, volkan-konfeti-sis-havai fişek gösterisi..vb. hizmetlerimizden faydalandılar. Bizi tercih eden çiftimize teşekkür eder, bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Devamını oku...

Mehmet Demir Anaokulu 23 Nisan Şenliği

Çivril/Çıtak Mehmet Demir Anaokulu'nda 25 Nisan 2017 tarihinde gerçekleştirdiğimiz "23 Nisan Şenliği" organizasyonu kapsamında, minikler gönüllerince eğlendiler. Palyaço, Maskot, Şişme oyun parkı, Pamuk Şeker...vb hizmetlerimizden faydalanan okulumuza, bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Devamını oku...

Acıpayam Gazi İlkokulu 23 Nisan Şenliği

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı kapsamında, bu sene de, binlerce çocuğun bayram sevincine ortak olduk. Şenlik kapsamında, çocuk oyun grupları ile çocuklar keyifli zaman geçirdiler. Binlerce çocuk, pamuk şeker ikramları, Osmanlı Macunu ikramları, yüz boyama, palyaço animasyonları...vb. aktiviteler ile mutlu oldu.

Devamını oku...

Muğla Yatağan Kına Gecesi Organizasyonu (29 Ekim 2016)

29 Ekim 2016 tarihinde Muğla Yatağan'da organize ettiğimiz kına gecesine renk kattık. Onlarca davetli, organize ettiğimiz bu kına gecesinden yüzlerinde gülümsemeler ile ayrıldılar. Kına tahtı, dans gösterileri, ikramlıklar...vb. hizmetlerimizden faydalandılar. Bizi tercih eden çiftimize teşekkür eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.

Devamını oku...

Ege Tekstil Makineleri Fuarı

22-25 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenen 1. Ege Tekstil, Hazırgiyim Makineleri, Tekstil Kimyasalları ve Dijital Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı'nda birbirinden değerli firmalara destek verdik. Bünyesinde bulunan 40'ın üzerinde marka ile, Dünya'nın önde gelen tekstil ve ambalaj makinelerini Türkiye ile buluşturan Alfredo Modiano (Motex Modiano) ve 

Devamını oku...