SON YAPTIKLARIMIZ

Ege Tekstil Makineleri Fuarı

22-25 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenen 1. Ege Tekstil, Hazırgiyim Makineleri, Tekstil Kimyasalları ve Dijital Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı'nda birbirinden değerli firmalara destek verdik. Bünyesinde bulunan 40'ın üzerinde marka ile, Dünya'nın önde gelen tekstil ve ambalaj makinelerini Türkiye ile buluşturan Alfredo Modiano (Motex Modiano) ve 

Devamını oku...

Denizli Anafartalar Düğün/Kına Gecesi Organizasyonu

12 Kasım 2016 tarihinde Denizli Anafartalar'da organize ettiğimiz kına gecesi/düğün organizasyonuna renk kattık. Onlarca davetli, organize ettiğimiz kına gecesi ve düğün organizasyonundan yüzlerinde gülümsemeler ile ayrıldılar. Kına tahtı, volkan-konfeti-sis-havai fişek gösterisi..vb. hizmetlerimizden faydalandılar. Bizi tercih eden çiftimize teşekkür eder, bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Devamını oku...

Denizli Kına Gecesi Organizasyonu (22 Ekim 2016)

22 Ekim 2016 tarihinde Denizli Merkez'de organize ettiğimiz kına gecesine renk kattık. Onlarca davetli, organize ettiğimiz bu kına gecesinden yüzlerinde gülümsemeler ile ayrıldılar. Kına tahtı, dans gösterileri, ikramlıklar...vb. hizmetlerimizden faydalandılar. Bizi tercih eden çiftimize teşekkür eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.

Devamını oku...

Filiz Anaokulu Okula Merhaba Şenliği

20 EKim 2016 tarihinde Filiz Anaokulu "Okula Merhaba Şenliği" için birbirinden güzel aktiviteler ve ikramlıklar ile çocukların gönlünde taht kurduk. Tüm çocuklara eğlenceli balonlar dağıtıldı ve pamuk şeker ikramlarında bulunuldu. Palyaço animasyonları ve Neşeli Maskot Karakterler ile

Devamını oku...

Kına Gecesi Organizasyonu-Denizli (Meltem-Gökhan)

15 Ekim 2016 tarihinde Denizli Adalet Mahallesi'nde organize ettiğimiz kına gecesine renk kattık. Onlarca davetli, organize ettiğimiz bu kına gecesinden yüzlerinde gülümsemeler ile ayrıldılar. Kına tahtı, dans gösterileri, ikramlıklar...vb. hizmetlerimizden faydalandılar. Bizi tercih eden Meltem-Gökhan çiftimize teşekkür eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.

Devamını oku...

Muğla Yatağan Kına Gecesi Organizasyonu (29 Ekim 2016)

29 Ekim 2016 tarihinde Muğla Yatağan'da organize ettiğimiz kına gecesine renk kattık. Onlarca davetli, organize ettiğimiz bu kına gecesinden yüzlerinde gülümsemeler ile ayrıldılar. Kına tahtı, dans gösterileri, ikramlıklar...vb. hizmetlerimizden faydalandılar. Bizi tercih eden çiftimize teşekkür eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.

Devamını oku...

Kına Gecesi Organizasyonu-Denizli Polisevi (Yeşim-Cengiz)

5 Ekim 2016 tarihinde Denizli Polisevi'nde organize ettiğimiz kına gecesine renk kattık. Onlarca davetli, organize ettiğimiz bu kına gecesinden yüzlerinde gülümsemeler ile ayrıldılar. Kına tahtı, dans gösterileri, ikramlıklar...vb. hizmetlerimizden faydalandılar. Bizi tercih eden Yeşim-Cengiz çiftimize teşekkür eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.

Devamını oku...

Buldan Kına-Düğün Organizasyonu (Merve-Ferhat)

21-22 Ekim 2016 tarihlerinde Denizli Buldan'da organize ettiğimiz kına gecesi ve düğün organizasyonuna renk kattık. Onlarca davetli, organize ettiğimiz kına gecesi ve düğün organizasyonundan yüzlerinde gülümsemeler ile ayrıldılar. Kına tahtı, dansçı kızlar, gelin yolu, gelin çardağı, sandalye giydirme, masa süsleme, volkan-konfeti-sis gösterisi..vb. hizmetlerimizden faydalandılar. Bizi tercih eden çiftimize teşekkür eder, bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Devamını oku...