SON YAPTIKLARIMIZ

43. Ulusal Fizyoloji Kongresi (PAÜ)

7-8-9-10 Eylül 2017 tarihleri arasında Pamukkale Üniversitesi Kongre Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen 43.Ulusal Fizyoloji Kongresi Organizasyonu'nda yer aldık. Birbirinden değerli bilim insanının katıldığı bu organizasyonda da tam not aldık.

Devamını oku...

Zorlu Holding Şirket Pikniği Organizasyonu 2017

Zorlu Hometeks ailesi de, en özel, en güzel, en eğlenceli organizasyonları için Locamedya Organizasyon'u tercih etti. Şirket çalışanları için 2.si düzenlenen "Zorlu Hometeks Piknik Şenliği" organizasyonu (2017), Karataş Piknik Alanı'nda gerçekleştirildi. 500'den fazla misafirin katıldığı şenlikte, birbirinden eğlenceli saatler yaşandı. Yetişkinler ve çocuklar için birbirinden eğlenceli aktiviteler ve yarışmalar

Devamını oku...

Mehmet Demir Anaokulu 23 Nisan Şenliği

Çivril/Çıtak Mehmet Demir Anaokulu'nda 25 Nisan 2017 tarihinde gerçekleştirdiğimiz "23 Nisan Şenliği" organizasyonu kapsamında, minikler gönüllerince eğlendiler. Palyaço, Maskot, Şişme oyun parkı, Pamuk Şeker...vb hizmetlerimizden faydalanan okulumuza, bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Devamını oku...

Sümerpark AVM Ramazan Etkinlikleri 2017

Denizli'nin yaşam merkezlerinden biri olan Sümerpark AVM'de 2017 Ramazan ayı boyunca gerçekleştirdiğimiz etkinlikler ile ziyaretçilere eğlenceli dakikalar yaşattık. Karagöz & Hacivat gölge oyunu, Aşuk Maşuk gösterileri, İllüzyon gösterileri, İbiş ile Memiş kukla gösterileri, Sersem Kocanın Kurnaz Karısı orta oyunu, Karagöz & Hacivat tiyatro gösterisi, Kavuklu ile Pişekar, Katip & Katibe, Meddah,

Devamını oku...

Acıpayam Gazi İlkokulu 23 Nisan Şenliği

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı kapsamında, bu sene de, binlerce çocuğun bayram sevincine ortak olduk. Şenlik kapsamında, çocuk oyun grupları ile çocuklar keyifli zaman geçirdiler. Binlerce çocuk, pamuk şeker ikramları, Osmanlı Macunu ikramları, yüz boyama, palyaço animasyonları...vb. aktiviteler ile mutlu oldu.

Devamını oku...

Tavas Anadolu Lisesi Mezuniyet Töreni

Denizli/Tavas Anadolu Lisesi'nin 2017 mezuniyet gecesine neşe ve renk kattık. Yüzlerce davetli ve öğrencinin katıldığı gecede, protokolü de ağırladık. Birbirinden güzel ikramlıklar ile misafirlerimizin ağızlarını tatlandırdık. Oldukça eğlenceli dakikalar geçiren öğrencilere eşlik eden veliler ve öğretmenler de bu güzel mezuniyet gecesinin atmosferine ayak uydurdular.

Devamını oku...

4.Global Run Bodrum

4.Global Run Bodrum koşusu, 29-30 Nisan 2017 tarihinde Bodrum’da gerçekleştirildi. Deniz ve eğlencenin bir arada olduğu koşu, 5K-10K olarak Bodrum Cruise Port’ta yapıldı.
29 Nisan akşamı birbirinden güzel şarkılarıyla Ece Seçkin Bodrum’u şarkılarıyla yerinden oynattı.

Devamını oku...

Ege Tekstil Makineleri Fuarı

22-25 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenen 1. Ege Tekstil, Hazırgiyim Makineleri, Tekstil Kimyasalları ve Dijital Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı'nda birbirinden değerli firmalara destek verdik. Bünyesinde bulunan 40'ın üzerinde marka ile, Dünya'nın önde gelen tekstil ve ambalaj makinelerini Türkiye ile buluşturan Alfredo Modiano (Motex Modiano) ve 

Devamını oku...

PAÜ 6.Gülümse Çocuk Şenliği

Pamukkale Üniversitesi Yeni Ufuklar Kulübü'nün gerçekleştirdiği gelenekselleşen "Gülümse Çocuk Şenliği"nin 6.sı bu sene 28 Nisan 2017 tarihinde organize edildi. Onlarca köy ve kasabadan gelen minikler, gün boyunca doyasıya eğlendi. Pamuk şeker ikramları, Osmanlı Macunu ikramları, yüz boyama etkinlikleri, palyaço ve maskot animasyonları...vb. aktiviteler ile mutlu oldu.

Devamını oku...