Piknik organizasyonları, sanılanın aksine, oldukça teferruatlı bir iştir. Organizasyon öncesi yapılması gereken hazırlıklar oldukça fazladır. Belediyelerin, şirketlerin, eğitim kurumlarının, dernek ve kulüplerin... her sene organize ettiği piknik organizasyonları için profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Bu gibi organizasyonlar, günlük yaşamın stresinden uzaklaşmak, kişinin sevdikleri ve ailesiyle keyifli ve kaliteli zaman geçirmek, çalışanların motivasyonunu yükseltmek... gibi amaçlarla düzenlenir. LOCAMEDYA olarak"Sıfır Sorun" iddiası ile, piknik organizasyonlarınızı gerçekleştirme garantisi veriyoruz.

Piknik organizasyonu hizmet paketimizin içeriğinde, Çocuklar ve yetişkinler için ayrı ayrı oyun alanları, piknik alanının süslenmesi, catering hizmeti, karnaval yiyecekleri (pamuk şeker, osmanlı macunu, patlamış mısır, osmanlı şerbeti..vb.), şişme oyun parkları (canlı langırt, sumo güreşi, engelli parkur, ralli pisti, zıp-zıp, dev kaydırak, mini kaydırak...vb. 16 farklı model), canlı müzik, ses sistemi, palyaço animasyonları, sevimli maskot karakterler (Eşek, Zürafa, Kedi, Tilki, Caillou...vb) gibi materyaller bulunmaktadır.