Tüm organizasyonlarınız için, mahalli ve ulusal sanatçı temini sağlamaktayız. Resmi menajerliğini yaptığımız onlarca sanatçı ile irtibat kurmak ve en uygun fiyatı alabilmek için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Festival, özel gece, bayi toplantısı, düğün, gala, dernek gecesi ve sınırlı sayıda davetlerinizde sahne fiyatları değişmektedir. İşin tarihi, mekan ve diğer şartlar için bize ulaşmanız yeterlidir. Sanatçı fiyatları güncellenmekte olduğundan iletişim sağlamanızı rica ederiz.

Üniversite Şenliği, Belediye festivali, konser organizasyonları, Açılış, Yılbaşı sanatçı fiyatları, Yılbaşı Otel Programları, Tanıtım organizasyonları, sanatçı temini, bahar şenliği organizasyonu, kuruluş ve yıldönümü kutlamaları, bayram, yılbaşı, özel gün organizasyonları, manken, sunucu, dj teminleri, stand-up gösterileri, söyleşi, defile, ve sanatçılarımız ile bire bir kurduğumuz ilişkilerle yürütmekteyiz.

Fuar, kongre ve seminer organizasyonları, yarışma ve ödül töreni organizasyonu, Mezuniyet törenleri, Parti ve piknik aktiviteleri, ürün tanıtım ve lansmanı, imza günü, dj eventleri, bayi toplantısı ve gala gecesi, ses ışık ve görüntü sistemleri, medya lansmanı yazılı ve görsel basın çalışmaları, pr planlaması, iletişim, menajerlik konusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Turne, Konser, festival, şenlik, gala gecesi, beach parti, bahar şenliği gibi organizasyonlarda pop, rock, arabesk, hiphop, Türk halk müziği ve Türk sanat müziği sanatçılarıyla iletişim ve menajerlik konusunda çalışmaktayız.

Bizimle görüşmeden, organizasyonlarınızı "Amatör" firmalara teslim etmeyin !!!

 

Menajerliğini Yaptığımız Bazı Sanatçılarımız

LOCAMEDYA, onlarca sanatçıya profesyonel anlamda menajerlik hizmeti sunmaktadır. Festivallerden lansman organizasyonlarına kadar, pek çok alanda sanatçı temini sağlamaktadır.

 
Sadi CESUROĞLU

Sadi CESUROĞLU

THM Sanatçısı
Sevgi ERDAŞ

Sevgi ERDAŞ

Pop Sanatçısı
Alpaslan KAYA

Alpaslan KAYA

İlahi ve Ezgi Sanatçısı
Hasan YILMAZ

Hasan YILMAZ

Türkü Sanatçısı