HİZMETLERİMİZ

Denizli Düğün Organizasyonu, Denizli Kına Gecesi Organizasyonu

Kına Gecesi ve Düğün Organizasyonu

Hayal ettiğiniz kına gecesini veya düğünü organize etmek artık çok kolay. İster açık alan, ister kapalı alanda düzenlenecek organizasyonlarınız için sizlere A'dan Z'ye hizmet veriyoruz. Profesyonel kadromuz ile, kına gecesi ve düğün organizasyonlarınızı eksiksiz yerine getiriyoruz.

Devamını oku...

Piknik Organizasyonu

Piknik organizasyonları, sanılanın aksine, oldukça teferruatlı bir iştir. Organizasyon öncesi yapılması gereken hazırlıklar oldukça fazladır. Belediyelerin, şirketlerin, eğitim kurumlarının, dernek ve kulüplerin... her sene organize ettiği piknik organizasyonları için profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Devamını oku...

Sanatçı İmza Günleri

Sanatçı, yazar, gazeteci, futbolcu...vb. imza günü organizasyonlarınızda, her zaman yanıbaşınızdaki çözüm ortağınız olmaya hazırız. Ege Bölgesi başta olmak üzere, Türkiye'nin dört bir yanında, AVM'lerde, kitap fuarlarında, açılışlarda ve benzer etkinliklerde, yüzlerce İmza Günü Organizasyonu referansına sahibiz.

Devamını oku...

Konser & Festival

İl, ilçe, belde, dernek, kulüp veya derneklerin her sene organize ettiği şenlik ve festivaller, firmamızın profesyonelliği ile birleşiyor. 80 kişilik dev kadromuz, profesyonel ve son model ekipmanlarımız ile, mükemmeliyetçilik anlayışımızı birleştirerek, sizlere hiç unutulmayacak bir Festival vaad ediyoruz.

Devamını oku...

Açılış & Kokteyl & Lansman

Açılış, kokteyl, lansman organizasyonlarınızı unutulmaz kılmak için, en kaliteli ve en profesyonel ekipmanları kullandığımızdan emin olabilirsiniz. Sizin için çok önemli olan tüm organizasyonlarınızı "Büyüleyici" bir hale getiriyoruz.

Devamını oku...

Sanatçı Menajerliği

Tüm organizasyonlarınız için, mahalli ve ulusal sanatçı temini sağlamaktayız. Resmi menajerliğini yaptığımız onlarca sanatçı ile irtibat kurmak ve en uygun fiyatı alabilmek için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Devamını oku...

Mezuniyet Töreni Organizasyonu

Her sene düzenlenen mezuniyet törenlerinde bizi tercih eden tüm okullarımıza teşekkür ederiz. Profesyonel kadromuz, en yeni ve en teknolojik ekipmanlarımız ile, tüm anaokulları, kreşler, ilkokullar, liseler, üniversiteler ve tüm eğitim kurumlarının hizmetindeyiz. Bir mezuniyet töreninde ihtiyacınız olan herşeyi A'dan Z'ye  bizden talep edebilirsiniz...

Devamını oku...

23 Nisan Organizasyonu

Profesyonel ve kalabalık kadromuz ile, Denizli ve çevre il/ilçelerde düzenlemek istediğiniz okul organizasyonlarınızda yanıbaşınızdayız. Özellikle her sene 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında, bizi tercih eden tüm okullarımıza, müdürlerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz...

Devamını oku...

Tiyatro & Gösteri

Türkiye'nin onlarca ilinde ve ilçesinde, yetişkin ve çocuk oyunları sahneleme alanında, belki de lider konumundayız. Şimdiye kadar organize ettiğimiz yüzlerce çocuk oyunu ve yetişkin tiyatro oyunlarıyla, onbinlerce izleyiciyi ağırladık.

Devamını oku...