HAKKIMIZDA

LOCAMEDYA PRODÜKSİYON ORGANİZASYON BİLİŞİM

LOCAMEDYA , 2001 yılında Dilara Tekstil Sanayi Tic.Ltd.Şti. bünyesinde hizmete başlamış ve 2003 yılında Şirket sözleşmesine bağlı kalarak Kültür Net İnternet Kafe-İnternet Hizmetleri ve Bilişim Ltd.Şti bünyesinde hizmetlerine devam etmiştir. 2003 yılından 2006 yılına kadar Kültür Net bünyesinde hizmetlerine devam eden firmamız 2006 yılında Loca Bilişim adıyla piyasaya girmiştir. Kısa bir süre içinde büyük başarı elde etmiş, müşterilerine güven ve kaliteli bir hizmet vermiştir.
2006 yılından itibaren, Medya alanında önemli atılım ve yatırımlar yapan firmamız, 2009 yılına gelindiğinde bir çok TV programının casting hizmetlerini yürütmüş, kurgu ve montaj alanlarında, bilişim biriminde destek vermiş, irili ufaklı bir çok projeye imza atmıştır.
13 yıllık tecrübe ve donanımımız ile; TV Programları, konserler, festivaller, sanatçı imza günleri, açılış ve kutlama organizasyonları da dahil olmak üzere, indoor-outdoor reklamcılığı, etkileşimli medya ve air show medya araçlarını da kullanarak geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.
LOCAMEDYA , "TV Programları (Prodüksiyon-Casting-Ajans-Kurgu-Montaj)”, “Reklam ve Organizasyon (Konser, Festival, Açılış, Kokteyl...vb.)”, "Bilişim & İnternet Hizmetleri (Grafik Tasarım-Web Tasarım...vb.)" olmak üzere üç farklı alanda; dinamik, yenilikçi ve yaratıcı ekibiyle hizmet vermektedir.
Firmamız, Ege Bölgesi başta olmak üzere, Türkiye'nin bir çok ilinde farklı referanslara sahiptir (Referanslarımız sayfasından ulaşabilirsiniz). Başta İlçe Belediyeleri Festivalleri olmak üzere, Organizasyon alanında önemli bir yol katetmiş, 25 kişilik genç ve dinamik bir ekipten oluşan profesyonel organizasyon kadrosunu oluşturmuştur.
LOCAMEDYA PRODÜKSİYON, birçok TV projelerinde hizmet etmiş (TV projeleri bölümünden referanslarımıza ulaşabilirsiniz) ve yeni projelerle ekranlara gelmek için tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

LOCAMEDYA MİSYONU

Hizmet vermekte olduğumuz müşterilerimize güven vermek, kalite, hız ve prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir kurum olmaktır. Etik değerlerimizden ve titiz çalışmalarımızdan ödün vermeden tam kadroyla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

LOCAMEDYA VİZYONU

Yeni ve müşteriye özel çözümler sunan, bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörde öncü olan, toplumsal kalitenin gelişimini hedefleyen, Türkiye'de ve Dünyada kendi alanında Profesyonel Çözümler sunan bir firma olmaktır.

LOCAMEDYA HİZMET POLİTİKASI

Biz hizmet politikamızı,
* Güven,
* Güvenlik,
* Profesyonellik,
* Kalite,
* Hız,
* Performans ve teknolojinin sunduğu en son imkanları kullanma kriterlerine odaklı olarak tasarladık.

Çalışma Ekibimiz

LOCAMEDYA, 80 kişilik profesyonel çalışma kadrosu ile, sizlere en kaliteli ve en profesyonel hizmeti vermeyi taahhüt eder. Alanında uzman çalışma ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile tüm organizasyonlarınızda yanınızdayız.

Serdar BULUT

Serdar BULUT

General Director

Liderlik ruhu ve özgüveni ile tam bir "Karakteristik Ekip Lideri". Detaylı analiz yapma, maliyet-kar-risk-verimlilik optimizasyonu sağlama yetenekleri ile, bu geminin kaptanı.

Profilini Göster
Harun UYKUN

Harun UYKUN

General Sales Director

Konuşmak için hiç bir sebebe ihtiyacı yok, kendi sakalıyla, hatta gölgesiyle bile konuşabilir. Bu konuşma yeteneği, özgüveni ve pazarlama teknikleri ile profesyonel bir "Satış Yöneticisi".

Profilini Göster
Serhat YILMAZ

Serhat YILMAZ

Operations Manager

Organizasyon söz konusu olunca hiperaktivetesinin önüne geçemezsiniz. Pratik zekası ve işkolikliği nedeniyle, organizasyonun her aşamasını tüm ekip için kolaylaştırır.

Profilini Göster
Halil İbrahim YAMAÇ

Halil İbrahim YAMAÇ

Market Research Analyst

Profesyonel bir Pazar Araştırma Analisti. Hayatın her anını "Rakamlar ve Sayılar" ile yaşıyor. İstatistikleri ve sayısal analizleri ile her zaman bize yol gösterici olmaya devam ediyor...

Profilini Göster
Aydın UÇAR

Aydın UÇAR

Professional Photographer

Fotoğraf çekmek onun hayat felsefesi...Tüm etkinliklerimizin, festivallerimizin, kokteyllerimizin, manken çekimlerimizin, aksiyon çekimlerimizin... her anını fotoğraflamak zorunda...

Profilini Göster
Hüseyin Can AYDIN

Hüseyin Can AYDIN

Graphic Designer

O tam bir grafik canavarı. Konserlerimiz, davetlerimiz, açılışlarımız, kokteyllerimiz, lansmanlarımızın... hepsinin afiş,bilet,davetiye tasarımı onun elinden geçiyor. 

Profilini Göster
 
 
87
Festival Organizasyonu
 
 
34
Konser Organizasyonu
 
 
166
Tiyatro Gösterisi
 
 
239
Açılış/Kokteyl Organizasyonu

Bizi Tercih Edenler